KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033075
nr 1503 3075
Bengt Andersson. Signerad, daterad -67. Olja på pannå, 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 23x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:10:42
21/11 17:45:07
100 kr
21/11 20:01:32